АВТОМИЙКА DRIVE

До уваги клієнтів! Автомийка за адресою: м.Київ, вул.Стеценка, 49/65 зупинила свою роботу!

Очікуйте повідомлення про відкриття за новою адресою!

  • (099) 222-50-33
  • (098) 775-50-33
  • (093) 400-50-33

Хімчистка салону автомобіля

Himchistka

Чистота авто - справа важлива, тому підходити до неї потрібно з відповідальністю та розумінням. У салоні автомобіля накопичується безліч шкідливих для здоров'я речовин. Це пилюка з дороги разом з азбестом і гудроном, пух і пісок, кіптява і сажа, витяжка з тютюнового диму та інше.

Все це потрібно прибирати хоча б раз на рік. І якщо видимі забруднення можна просто видалити пилососом, то бруд, що в'ївся в обшивку, прибрати можна тільки хімчисткою салону.

Хімчистка салону автомобіля передбачає глибоке хімічне очищення всіх внутрішніх покриттів салону. Для кожного виду матеріалу (велюру, шкіри, пластику, вінілу, гуми) наші майстри підберуть спеціальні засоби очищення. Основним елементом правильної хімчистки салону автомобіля є вміння застосовувати склади, інакше можна нашкодити покриттю або просто не досягти потрібного результату.

Стандартний процес хімчистки салону авто займає не менше 6 - 8 годин, основний час йде на просушування салону автомобіля. Інакше внутрішні частини обшивки салону залишаються мокрими і починається процес гниття.

Існують два методи хімчистки салону авто:

Перший метод хімчистки салону - "Мокрий", так називають хімчистку салону з використанням водних розчинів миючих засобів. При мокрій хімчистці салону миючі засоби у вигляді піни механічним або ручним способом наносяться на поверхню, а потім поверхню витирають серветкою або обробляють пилососом. Піна утримує в собі бруд, що був на поверхні, тому про якість прибирання можна судити за кольором піни. Чиста біла піна означає, що бруд із поверхні видалено.

Другий метод хімчистки салону - «Сухий» в цьому випадку зазвичай застосовують засоби для чищення в аерозольних упаковках, в яких миючий реагент розчинений в летючій рідині (наприклад, ізопропанолі), після застосування таких засобів не потрібно тривалого просушування салону, але треба сказати, що подібні засоби застосовуються для догляду за салоном автомобіля у домашніх умовах.

Якщо хтось намагався зробити хімчистку салону самостійно знає, що це трудомісткий, найчастіше тривалий і непередбачуваний процес. Можна видалити окрему пляму або групу плям, але привести салон у початковий - "новий вигляд" практично неможливо. Інструкції, що додаються, до даних засобів дуже розпливчасті і не завжди містять докладну інформацію щодо їх застосування, неправильно визначивши характер забруднення і застосувавши засіб, призначений для іншого виду бруду можна тільки нашкодити.

Автомийка на Кільцевій пропонує нову запатентовану технологію. Спочатку за допомогою вибивання видаляється пил зсередини всіх м'яких поверхонь салону автомобіля. Після чого з поверхні оббивки салону виводиться усі плями. Тут має застосовуватися лише високоякісна професійна хімія, яка не містить шкідливих речовин та бажано без запахів. Застосування побутової хімії може призвести до незмивних слідів від миючого засобу та різких запахів, які вивітрюються часом кілька тижнів і можуть викликати алергію або нудотворний стан. Важкі плями виводяться за допомогою спеціальних препаратів, що містять сильнодіючі компоненти.

Плями діляться на чотири категорії:

- харчові (кава, кола, соуси)

- органічні (кров, зеленка, йод)

- грязьові (від взуття)

- від нафтопродуктів (мастильні матеріали, фломастери, маркери).

Для кожного типу плями підбирається розчин, що працює із цим видом плями. Після видалення плям проводиться хімічна обробка, яка дозволяє відновити контрастність палітри кольорів вашого салону, провести антиалергенну обробку, вбити всі грибки і бактерії які жили всередині обшивки.

Практика спілкування з клієнтами показує, що до звернення до нас, багато хто просто не вірив у те, що салон їхнього автомобіля може бути абсолютно чистим. Салон автомобіля – це ваш будинок на колесах. Тільки, на відміну від квартири, він сильніше піддається впливу перепадів температури, сонячних променів, атмосферної вологи, парів палива та технічних рідин, вихлопних газів. Та й «меблі» в салоні використовуються набагато інтенсивніше. Від постійних дотиків рук тускніють внутрішні ручки дверей, кермо, рукоятка важеля перемикання передач. Сідаючи в недоглянутий автомобіль, ви неодмінно спіткнетеся поглядом з плямами на сидіннях, обшивці стелі, обшивці дверей, килимового покриття підлоги.

Приїжджайте і ми якісно, ​​професійно та недорого виконаємо хімчистку вашого автомобіля, використовуючи багаторічний досвід наших співробітників та автохімію від провідних світових виробників.