АВТОМИЙКА DRIVE

До уваги клієнтів! Автомийка за адресою: м.Київ, вул.Стеценка, 49/65 зупинила свою роботу!

Очікуйте повідомлення про відкриття за новою адресою!

  • (099) 222-50-33
  • (098) 775-50-33
  • (093) 400-50-33

Як правильно мити автомобіль

Avtomoika

Що прийнято вважати правильною автомийкою в даний час ?

Що таке НАНОмийка?

Як і чим правильно мити автомобіль?

Чим мийки відрізняються одна від одної?

Автомийка - це те місце, де брудний автомобіль повинен перетворитися на чистий, і ні для кого не секрет, що так і має бути. Але в більшості випадків цього не відбувається (тільки на деяких мийках типу НАНО миють більш-менш або навіть добре, але дорого). То чому з автомийки автомобіль їде брудний, до кінця не відмитий, у якомусь нальоті тощо?

Невмілі руки? Погане обладнання? Дешева та неправильно розведена хімія? Можливо…

Все вищевказане в деяких випадках може бути приводом, проте це не основна причина неякісного миття.

Погляньмо на миття автомобілів з іншого боку. Невже власники мийок не зацікавлені у наданні якісних послуг? Думаю, вони якраз дуже в цьому зацікавлені, просто не розуміють, що люди, які приїжджають на мийку, в першу чергу хочуть, щоб їхні автомобілі не просто помили, а відмили. А "знижка 5% на комплекс" і "кожна 9-а мийка безкоштовно" в цьому випадку другорядні.

Існує кілька видів мийок:

НАНОмийка

Останнім часом широкого поширення набули так звані НАНОмийки. Що ж таке НАНОмийка насправді? НАНОмийка - це маркетинговий хід та гарна назва, за яку Вам доводиться переплачувати. За фактом, це звичайна правильна мийка.

Безперечно, після НАНОмийки машина краще відмита, навіть краплі скочуються. Даний ефект досягається за рахунок використання звичайного воскового автошампуню - консерватора (осушувача, з брудо і водовідштовхуючим ефектом). Тепер ви знаєте правду. Думаю, не треба лаяти НАНОмийки за їхню назву. Адже, «НАНОмийка» звучить набагато краще, ніж «правильне миття» або «хороше миття», або «вдале миття». Деталі та тонкощі зазвичай нікого не цікавлять, а результат видно.

Безконтактна мийка

Це означає, що автомобіль мити не автошампунем (як це рекомендують абсолютно всі світові автовиробники), а активною піною, тобто, миючим засобом на основі активної кислоти або лугу. Тут є як плюси, і мінуси. З одного боку, до лакофарбового покриття авто не застосовують механічну дію, отже, виключено появу різних павутин і подряпин. Також процес миття займає мало часу та не потребує великих фізичних витрат. З іншого боку, машина погано відмивається. Безконтактна мийка сама по собі дуже агресивна: на ЛКП впливає агресивна активна піна, яка нещадна до нього. Згодом фарба каламутніє або біліє, а білий колір жовтіє. Також до появи білизни може призвести тривалий час перебування активної піни на кузові, неправильне змішування або розведення. Дуже важливим є те, що після безконтактного миття на лаку з'являються подряпини. Як спитаєте Ви? Так Ви самі це робите, коли домагаєтеся від мийників, щоб вони з першого разу при використанні безконтактної мийки зробили вашу машину чистою. Це неможливо без шкоди ЛКП. Жоден «бесконтакт» не здатний відмити все й одразу, не роз'їдаючи при цьому хром, фарбу та ущільнювачі. Пило-маслянисто-сажо-сольовий наліт, засохлий реагент все одно залишаються на кузові. Коли мийники починають домагатися чистоти, вони просто розтирають по кузову цей наліт ганчірками, дряпаючи тим самим лак.

Автоматична мийка (миття механічними щітками)

Щодо автоматичних мийок, раджу всім автоаматорам, які люблять свої авто та стежать за станом, об'їжджати їх стороною. Ці мийки призначені для комерційних (таксі, газелей) та будь-яких службових автомобілів, коли треба швидко та дешево помити машину. Власникам службових авто байдуже, адже через рік – другий її все одно спишуть. Достатньо одного автоматичного миття, щоб відразу після нього їхати на комплексне відновне полірування.

Якщо стоїть питання: помитися на автоматичній мийці або їздити брудним – краще їздити брудним.

Контактна мийка = Ручне миття (тільки після безконтактної!)

Контактна мийка є мийкою не активною піною, а АВТОШАМПУНЕМ для ручного миття. Метою такого виду мийки є відмити все те, що не відмила і не може відмити без шкоди для ЛКП активна піна. Незважаючи на те, що миття фактично є контактним, жодної подряпини на кузові не з'явиться, т.к. всі абразивні частинки бруду вже видалені при безконтактному митті.

Таким чином, правильна автомийка являє собою миття автомобіля в 2 етапи:

1. звичайна стандартна безконтактна мийка, щоб змити з кузова основний бруд і великий абразив.

2. миття машини звичайним автошампунем (бажано з воском) для ручного миття, рукавичкою з мікрофібри або м'якою губкою з великими осередками (у жодному разі не такий, як для миття посуду).

Після такого миття Ви отримаєте абсолютно чистий, неагресивно відмитий автомобіль.

Приїжджайте і ми якісно, ​​професійно та недорого виконаємо миття вашого автомобіля, використовуючи багаторічний досвід наших співробітників та автохімію від провідних світових виробників.