АВТОМИЙКА DRIVE

До уваги клієнтів! Автомийка за адресою: м.Київ, вул.Стеценка, 49/65 зупинила свою роботу!

Очікуйте повідомлення про відкриття за новою адресою!

  • (099) 222-50-33
  • (098) 775-50-33
  • (093) 400-50-33

Полірування кузова

Polirovka

Ваш автомобіль - Ваша візитна картка, бізнес аксесуар, дорога та улюблена іграшка або друг і надійний партнер. Кузов - найдорожча частина автомобіля і саме за станом кузова оцінюють автомобіль загалом. Зберегти кузов у ​​стані близькому до нового бажає кожен автовласник. У процесі експлуатації, лакофарбове покриття (ЛКП) автомобіля піддається агресивному хімічному та механічному впливу навколишнього середовища: дорожні реагенти, безконтактні мийки, щітки для змітання снігу, дрібні піщинки, які на швидкості буквально вплавляються в лак, все це і багато іншого неминуче призводить до старіння , помутніння верхнього шару лаку. На ЛКП з'являються подряпини і стійкі забруднення, що в'їлися, не змиваються ніякими засобами. Привести кузов автомобіля в порядок і захистити його в майбутньому допоможе професійне полірування кузова.

Сьогодні послугу полірування пропонують чи не на коженому кроці. Ціни варіюються від 300 до 5000 грн. за легковий автомобіль, від «просто полірування» до «мега-супер-нано-керамо-тефлоно-поліровок».

Як вибрати гідну якість за розумною ціною?

Як зрозуміти яке полірування потрібне саме Вам?

І чи потрібне воно взагалі?

Розповімо докладніше про принципи та процеси полірування, якими користуються у нас, в Автомийці на Кільцевій.

Лакофарбове покриття стає матовим у міру накопичення подряпин різної глибини та спрямованості, а також забруднень. Чим більш подряпана і забруднена поверхня, тим гірше вона відображає світло, що потрапляє на неї, а значить, виглядає більш тьмяно.

Таким чином, процес полірування кузова автомобіля полягає в ретельному попередньому очищенні та усуненні мікронерівностей на поверхні лакофарбового покриття.

Автомийка на Кільцевій пропонує послугу комплексного полірування кузова автомобіля, яка включає два етапи:

- Підготовка кузова. Миття, знежирення, глибока очищення ЛКП із застосуванням спеціальних очищувачів і абразивної глини для видалення бітумних плям, залишків органіки та інших забруднень, сушіння і продування кузова. Етап підготовки – це основа якісного полірування. Полірування непідготовленої належним чином поверхні може лише нашкодити.

- полірування кузова. Для усунення неглибоких подряпин по лаку використовуються полірувальні машинки та полірувальні пасти різного ступеня абразивності. При цьому подрібнення та розгладжування подряпин абразивними частинками пасти більшою мірою відбувається за рахунок локального розігріву поверхні, подряпини «заплавляються». При використанні полірувальних паст зазвичай спостерігається незначне зменшення товщини шару лаку (2-4 мкм) або такого зовсім не спостерігається.

У виняткових випадках за погодженням з клієнтом для того, щоб замаскувати глибокі подряпини може застосовуватися абразивне полірування - по суті це попередня обробка поверхні лакофарбового покриття всім знайомим наждачним папером. Абразивне полірування це завжди компроміс між ступенем впливу на лакофарбове покриття і кінцевим результатом, воно суттєво зменшує шар лакофарбового покриття, тому застосовувати його часто не слід!

Більшість виробників матеріалів для полірування кузова припускають триступеневу систему. Тобто лакофарбове покриття послідовно обробляється трьома видами полірувальних паст різної абразивності з полірувальними колами відповідної жорсткості. Перші дві пасти містить частинки абразиву, потім фінішну пасту, так звану «Антиголограмну». Несумлінні майстри часто обмежуються лише першим ступенем відновлювального полірування, нехтуючи заключним етапом. Зовні такий автомобіль виглядає блискуче, але якщо розглянути лакофарбове покриття під яскравим джерелом світла, можна побачити кругові подряпини від полірувальної машини або так звані «голограми». Особливо цей ефект помітний на яскравому сонці або точковому джерелі світла, тому антиголограмна обробка є обов'язковим заключним етапом якісного відновного полірування. Антиголограмна обробка проводиться за допомогою полірувальної машинки та спеціальної пасти із супертонким абразивом.

Вибираючи з безлічі пропозицій, постарайтеся дізнатися подробиці про те, що робитимуть з вашим автомобілем і майте на увазі кілька важливих критеріїв:

- Мінімальний час роботи з одним автомобілем 6-8 годин. За цей час автомобіль потрібно встигнути помити, очистити кузов, відполірувати (тобто майстер повинен послідовно обробити весь кузов трьома видами полірувальних паст).

- вартість полірування має бути адекватною часу, витраченому фахівцем, який працюватиме з автомобілем та вартості витрачених матеріалів.

- приміщення, в якому будуть виконуватися роботи, має бути світлим і чистим (не запорошеним, піщинка, що потрапила під полірувальне коло, залишить потворні сліди на ЛКП).

Таким чином «експрес-полірування» за 30 хвилин та 200 грн. як правило зводиться до нанесення недорогого воску на непідготовлений (брудний!) кузов: блиск є, але ефект може зникнути вже через 1-2 миття. Шар воску в кращому випадку лише замаскує так звану павутинку, глибші подряпини нікуди не подінуться, але будуть тимчасово замасковані збільшенням загального рівня блиску поверхні. При зверненні в такі компанії не варто розраховувати на довгостроковий результат, тут головне, що б не нашкодили.

Полірування фар

Головне завдання фар – освітлення та безпека руху. Згодом, дорожній пил, каміння, бруд та агресивні миючі засоби автомийок залишають слід на автомобільних фарах. Знижується рівень розсіювання світла, відповідно знижується рівень безпеки під час їзди, автомобіль втрачає свій товарний вигляд.

Помутніння фар та подряпини значною мірою погіршують оптичні характеристики обладнання, світло фар стає неясним, нечітким та каламутним. Крім цього, такі автомобільні фари засліплюють водіїв зустрічних машин, особливо якщо це фари з ксеноновими лампами. Якщо ви відповідально ставитеся до автомобіля, своєї безпеки та безпеки своїх пасажирів, необхідно регулярно проводити профілактичне полірування фар. Полірування фар автомобіля допомагає позбутися тріщин, потертостей, замутненості.

Мутні фари не справляються із завданням, зниження оптичних властивостей веде до досить серйозних наслідків. Професійне полірування фар дозволяє видаляти практично всі подряпини та помутніння. Різноманітність тріщин і сколів на поверхні фар неправильно заломлює світло, а бруд, що забивається в тріщини, сприяє зниженню світловіддачі та втраті прозорості оптики. Полірування скла фар допомагає повністю усунути всі перераховані дефекти та забезпечити максимальний рівень безпеки на дорозі.

Приїжджайте і ми якісно, ​​професійно та недорого виконаємо полірування вашого автомобіля, використовуючи багаторічний досвід наших співробітників та автохімію від провідних світових виробників.