АВТОМИЙКА DRIVE

До уваги клієнтів! Автомийка за адресою: м.Київ, вул.Стеценка, 49/65 зупинила свою роботу!

Очікуйте повідомлення про відкриття за новою адресою!

  • (099) 222-50-33
  • (098) 775-50-33
  • (093) 400-50-33

Передпродажна підготовка

Predprodaznaya_podgotovka

Багато хто з нас стикався з покупкою автомобіля з пробігом і знає, яке сильне враження може справити чистий і доглянутий автомобіль в порівнянні з автомобілем, який неабияк пошарпаний, з потертим і прокуреним салоном, потіками масла на двигуні і лакофарбовим покриттям, що потускніло. Найчастіше, така відмінність завжди на користь доглянутого автомобіля, а такі характеристики, як рік випуску, пробіг та кількість власників можуть відійти на другий план.

Щоб надати оновлений вигляд і існує така послуга, як передпродажна підготовка автомобіля. Вона повністю включає весь комплекс послуг з прибирання та хімчистки салону, а також доповнюється рядом послуг з кузова та двигуна, щоб надати товарний вигляд та звести до мінімуму візуальні недоліки вживаного авто.

Починається передпродажна підготовка, звичайно з миття. Після того, як з кузова знято всі зовнішні забруднення, проводиться чистка кузова спеціальними засобами – в результаті зникають бітумні плями, сліди розмітки, реагент та інші неприємні нагадування щоденної експлуатації. Потім, залежно від стану кузова проводиться абразивне, або ручне полірування. Якщо лакофарбове покриття стало каламутним, покрилося павутинням, з'явилися подряпини, то таких неприємностей допоможе позбутися абразивне полірування. Використовується воно із застосуванням полірувальної машинки та абразивних паст, які усувають пошкодження, що є на лаку. Якщо стан кузова задовільний, то заблищати йому допоможе склад, призначений для ручного нанесення. Після полірування кузов набуває блиску нового автомобіля.

У салоні автомобіля при підготовці його до продажу проводиться хімчистка всіх його елементів із застосуванням різних засобів та обладнання залежно від ступеня забруднення. Завершується хімчистка сушінням салону. Також проводиться миття двигуна та підкапотного простору, особливо, якщо у Вас є потік масла, сліди іржі та нагару.

В результаті проведення передпродажної підготовки Ви отримуєте чистий та блискучий автомобіль, який не соромно показувати майбутньому власнику. До речі, кошти, витрачені на послуги передпродажної підготовки авто, легко окупляться під час продажу автомобіля і значно прискорять процес продажу!