АВТОМИЙКА DRIVE

До уваги клієнтів! Автомийка за адресою: м.Київ, вул.Стеценка, 49/65 зупинила свою роботу!

Очікуйте повідомлення про відкриття за новою адресою!

  • (099) 222-50-33
  • (098) 775-50-33
  • (093) 400-50-33

Захисні покриття для кузова та скла

Zascita_kuzova

У процесі використання автомобіля часто доводиться пересуватися дорогами, чистота яких могла б бути і краще. З-під коліс попутних та зустрічних автомобілів летить маса піщинок і навіть невелике каміння, яке залишає свої сліди на кузові машини. Кожна з цих подряпин майже непомітна, але згодом і всі разом вони роблять зовнішній вигляд машини тьмяним, а у власника виникає бажання перефарбувати автомобіль. Влітку активне сонце також залишає свій слід – вицвітає фарба. А взимку реагенти, якими так рясно посипають наші дороги, можуть сприяти передчасній корозії.

Для того, щоб уберегти кузов від негативних впливів навколишнього середовища, можна використовувати кілька перевірених способів – від бюджетних та недовговічних, до дорогих та багаторічних.

Захисне полірування полягає в нанесенні на лако-фарбове покриття (ЛКП) кузова автомобіля полімерного мікрошару, який надає кузову блиск і забезпечує захист лкп від опадів та можливих мікроушкоджень. Захисні поліролі у використанні можуть відрізнятися різним ступенем складності нанесення, а також довговічністю присутності на кузові. Від цього залежатиме й ціна: від кількох десятків гривень за звичайний віск до кількох тисяч за професійну обробку.

– Тефлонова поліроль тримається до 3-х місяців. Речовини, що входять до її складу, захищають від впливу хімічно активних речовин і забезпечують водо- і брудовідштовхувальні властивості.

- полірування кузова на основі епоксидних смол зберігається на кузові до 12 місяців. Після нанесення склад взаємодіє з фарбою на молекулярному рівні, створюючи тонкий «скляний панцир», що оберігає від стирання піском та дорожнім пилом, та захищає від появи плям органічного походження.

- Нано полірування кузова автомобіля найбільш довговічне (до 36 місяців) і стійке як до механічних, так і до хімічних впливів зовнішнього середовища. Внаслідок такого полірування кузов стає настільки слизьким, що значна частина забруднень просто злітає з автомобіля.

- «Рідке скло», крім захисної функції (робочий шар у кілька разів товщі, ніж у поліролей), створює відчуття хорошого покриття лаком. Ця сучасна технологія має унікальний склад на основі лужних розчинів силікатів натрію, який на хімічному рівні взаємодіє з ЛКП автомобіля, утворюючи на поверхні кузова скляну плівку, яка захищає автомобіль до 3-х років.

- «Рідкий чохол» більше підходить для тимчасового нанесення, і є швидковисихаючим складом, який найбільше схожий на плівку від повітряної кульки. Він досить легко наноситься на чистий кузов автомобіля простим пензликом. Краще процедуру повторити кілька разів, тоді виходить щільніший шар, який краще тримається і легше знімається. Виглядає це покриття не дуже естетично, але захищає не тільки від плям, піску та гравію, а також від дряпання гілками та кущами.

- «Анти дощ» гарантує чудову видимість під час водіння автомобіля та чистоту скла в будь-яких погодних умовах, так само захист від дощу, снігу, льоду, бруду та органічних залишків комах. Ульози, що утворюється, взимку не прилипає і легко зчищається звичайним скребком без необхідності відігрівання скла. Під час дощу двірники не потрібні. Комахи, що розбилися, більше не проблема, вони легко видаляються без застосування спецзасобів. Після одноразової обробки засобом лобового та бокового скла автомобіля, воно зберігає свою дію до 10 місяців або 20 000 км пробігу.

Завітайте до нас і наші фахівці допоможуть розібратися, який потрібний захист саме Вам. А також, ми якісно, ​​професійно та недорого виконаємо захисну обробку вашого автомобіля, використовуючи багаторічний досвід наших співробітників та автохімію від провідних світових виробників.