АВТОМИЙКА DRIVE

До уваги клієнтів! Автомийка за адресою: м.Київ, вул.Стеценка, 49/65 зупинила свою роботу!

Очікуйте повідомлення про відкриття за новою адресою!

  • (099) 222-50-33
  • (098) 775-50-33
  • (093) 400-50-33

Прання та чищення килимових покриттів

Stirka_kovrov

Погодьтеся, завжди приємно ходити м'яким, ворсистим килимом, знаючи, що він тільки зігріває і декорує приміщення, а не є потенційною небезпекою для Вас.

Ви знаєте, що будь-якому килиму періодично потрібне чищення?

Не дивно, адже на ньому накопичується велика кількість пилу, незалежно від того, він висить на стіні або лежить на підлозі. До речі, ті пухнасті покриття, які призначені для підлоги, найбільше страждають від різних забруднень, пролитих напоїв, слідів від брудного взуття тощо. Деякі можуть сказати, що нічого страшного, чищення килимів не буде проблемою, особливо якщо використовувати сучасні миючі засоби.

Vanish?

Ви дійсно вірите в те, що цей препарат є екологічно чистим та видаляється за допомогою звичайного пилососу? Так знайте, що така хімчистка килимів не вважається результативною, реклама для того і існує, щоб привчати споживачів до думки, що кращого товару, що рекламується, не існує. Навіть, якщо така чистка не зіпсує килим (Vanish часто залишає на ворсистих покриттях негарні білі плями), вона не зробить його по-справжньому чистим.

Хімчистка вдома?

Так, існує хімчистка килимів, співробітники якої можуть приїжджати за місцем проживання. Однак хімікати, що їх наносять на поверхню, ніколи не зможуть вимитися з ворсу і, випаровуючись, викликатимуть алергію, а також захворювання дихальних шляхів. А ще, вже через місяць-другий Вашому килиму буде потрібно повторне чищення, адже вимити всі існуючі забруднення за допомогою пилососа, нехай навіть надпотужного, неможливо, а значить, бруд продовжить накопичуватися.

Ось так, сподіваючись, що чищення килимів дозволить зробити будинок чистішим, можна легко завдати шкоди своєму здоров'ю та здоров'ю близьких, не отримавши при цьому бажаної чистоти.

Прання килимів у «спеціальному цеху», «на заводі», «на спеціально розробленому, саме для Вашого килима обладнанні» і т.д.?

В інтернеті існує маса пропозицій від фірм, які пропонують професійне чищення килимів на спеціальному устаткуванні, яке спочатку замочує Ваш килим. Далі миє його струменями води з двох сторін, з використанням миючих засобів на основі натуральної лимонної кислоти. І на закінчення, спеціально навчена людина, оцінить ворсистість і властивість саме Вашого килима і вирішить як його потрібно сушити вертикально або горизонтально, а так само з якою частотою його потрібно перевертати.

Все б добре та красиво. Але... Вартість такої чистки можна порівняти з вартістю нового килима.

Автомийка?

Невже люди, які миють салони автомобілів, вартість яких іноді перевищує 100 тисяч доларів, не зможуть відмити килим? Звичайно, це передбачає, що будуть використовуватися сучасні засоби для чищення автосалонів, проте вони з легкістю вимиваються, не залишаючи навіть натяку на свою присутність. Прання килимів дозволяє видаляти до 100% забруднень та запахів, які накопичуються не тільки на їх поверхні, а й у глибинних шарах. При цьому Ви можете бути впевнені в тому, що чищення не зашкодить структурі килима і не викличе змін кольору.

Завітайте до нас і ми якісно, ​​професійно та недорого виконаємо чищення чи прання будь-якого килима, використовуючи багаторічний досвід наших співробітників, найкраще обладнання та засоби для очищення від провідних світових виробників.

тел. 096-8000-496

Завжди Вам раді!